Mimari Tasarımda Yaratıcı Yaklaşım

SGM Proje Mühendislik, bakım, işletme ve ilk yatırım maliyetlerini dikkate alarak sürdürülebilir, esnek, yaratıcı ve ekonomik çözümler üretmeyi amaçlar. Mimari tasarımda ”fonksiyon” optimizasyonundan ”form’a” ulaşmayı prensip edinir.

Fikir proje üretilmesinden ihale dosyası düzenlenmesine kadar ki süreçte gerekli tüm mimari tasarımlar tarafımızca yapılmaktadır. 

Mimari tasarımın her aşamasında, diğer disiplinler ile birlikte tasarımın kaçınılmaz parçası olduğuna inandığı koordinasyonu sağlamaktayız. Ayrıca kendi tasarladığımız yapıların inşaat yöneticiliğini de üstlendiğimizden, yaptığımız tasarımların güncel maliyet tahminlerini tasarım aşamalarına paralel olarak yapmaktayız.

SGM Proje Mühendislik, talep edilmesi halinde mimari tasarım kapsamında iç mimarlık ve peyzaj mimarlığı hizmetlerini de sağlamaktadır. Bunlara ek olarak, son teknoloji yazılım ve donanım araçlarıyla üç boyutlu görselleşleştirme ve animasyon hizmetleri de vermektedir.

SGM Proje Mühendislik'te, üzerinde çalışılan hacimler, kişilerin sahip olmak istediklerine maksimum yaklaşımla biçimlendirilmektedir.


Mimarlık Hizmetleri